Konkursy szkolne – laureaci – etap szkolny, gminny i wojewódzki

 

ROK SZKOLNY 2019/2020

Wojewódzki Konkurs Polonistyczny – etap gminny:

I miejsce: Stanisław Kudzia

II miejsce: Julia Pikul

III miejsce: Kornelia Bogdanowicz

 

Wojewódzki Konkurs Historyczny – etap gminny:

I miejsce: Stanisław Kudzia

 

Wojewódzki Konkurs Matematyczny – etap gminny:

I miejsce: Michał Lelek

II miejsce: Julita Gołąb

III miejsce: Stanisław Kudzia

 

Wojewódzki Konkurs Biologiczny – etap gminny:

I miejsce: Stanisław Kudzia

I miejsce: Kamil Trawiński

III miejsce: Julia Pikul

 

Wojewódzki Konkurs Geograficzny – etap gminny:

I miejsce: Bartosz Jakubowski

II miejsce: Maksymilian Tokarski

 

Wojewódzki Konkurs Fizyczny – etap gminny:

I miejsce: Kornelia Bogdanowicz

III miejsce: Julita Gołąb

 

Wojewódzki Konkurs Chemiczny – etap gminny:

I miejsce: Dawid Braszka

II miejsce: Maciej Miłkowski

 

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego – etap gminny:

III miejsce: Amelia Rój

 

 

 

 

 

ROK SZKOLNY 2018/2019

Wyniki udziału uczniów naszej szkoły
w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych w etapie gminnym:

 

  • Wojewódzki Konkurs Polonistyczny     

I  miejsce   –  Aleksandra Strzop – kl. VIII a

I  miejsce  – Kornelia Bogdanowicz – kl. VII b

III miejsce  – Angelika Piekarska – kl. VIII b

 

  • Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego            

I  miejsce  – Alicja Patkowska kl. VIII b

Kwalifikacje do etapu wojewódzkiego

II miejsce – Oliwia Myćków kl. VIII b

II miejsce -Angelika Piekarska kl. VIII b

 

  • Wojewódzki Konkurs Matematyczny

II  miejsce – Dominik Betlejewski – VIII b

III miejsce – Igor Jakus – VIII b

 

  • Wojewódzki Konkurs Historyczny   

III  miejsce   Oliwier Robak  kl. VIII b

 

 

 

 

 

 

 

ROK SZKOLNY 2017/2018

 

WYNIKI TURNIEJU PCK „Człowiek i Jego Środowisko”

I miejsce Alicja Patkowska – klasa VII b,
II miejsce Oliwia Myćków – kl. VII b,
III miejsce Angelika Piekarska – kl. VII b Ala i Oliwia uzyskały kwalifikacje do etapu okręgowego w Opolu.

WYNIKI OLIMPIADY PCK o „Czerwonym Krzyżu”

I miejsce zajęła Natalia Rolka – klasa VII b- PSP nr 2 w Paczkowie,
Natalia Rolka uzyskała kwalifikacje do etapu okręgowego w Opolu
II miejsce Mateusz Dziedzic- klasa VII b PSP nr 2 w Paczkowie,
IV miejsce Paulina Chronowska – klasa VII b PSP nr 2 w Paczkowie,

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO „THE MASTER OF VOCABULARY”

KATEGORIA KLAS III
I miejsce LENA ZEMAN
II miejsce SEBASTIAN GRENIUK
III miejsce BORYS WOLSKI
KATEGORIA KLAS IV
I miejsce MATEUSZ MAZUR
II miejsce PAULINA PIEKARSKA
II miejsce DOMINIKA WIDACHA
II miejsce STANISŁAW KUDZIA
III miejsce CHANELLE BOGACZEWICZ
KATEGORIA KLAS V
I miejsce JULIA WOJTYŁA
II miejsce MICHAŁ LELEK
III miejsce OSKAR JANUSZ

SZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY KLAS III
I miejsce MARCIN SOWA KL. III C
II miejsce MATEUSZ LIBERA KL. III B
III miejsce BORYS WOLSKI KL. III A

SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY KLAS III
I miejsce WERONIKA KOSIEC KL. III A
I miejsce MATEUSZ LIBERA KL. III B
II miejsce HANIA KAZIMIERZ KL. III C
III miejsce AMELIA KOWALSKA KL. III A
WYNIKI XXXVI TURNIEJ WIEDZY O PACZKOWIE
Angelika Piekarska, Paulina Chronowska i Natalia Rolka – uczennice kl. VII b
Nasza drużyna zajęła II miejsce w kategorii szkół podstawowych.

TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA DROGOWEGO
Drużyna w składzie:
Patrycja Cebula
Julia Wojtyła
Oliwier Robak
Mateusz Wąsiak – zyskał tytuł najlepszego zawodnika Turnieju.
Zdobyła I miejsce i będzie reprezentować naszą gminę w powiatowym etapie Turnieju.

SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFII – „MISTRZ ORTOGRAFII”

KATEGORIA KLAS IV- V
I miejsce BŁAŻEJ KARGOL KL.IV A
II miejsce KRZYSZTOF ZYGOŃ KL. IV A
III miejsce KACPER BURBA KL.IV C

KATEGORIA KLAS VI- VII
I miejsce EMILIA NAZARAŃSKA KL. VII B
II miejsce ALEKSANDRA STRZOP KL.VII A
III miejsce ANNA SAWKA KL. VII A

KONKURS NA STROIK WIELKANOCNY

KATEGORIA KLAS V- VII
I MIEJSCE
PATYNA VIVIANA KL.VA
PALUCH AMELKA KL.VA
MOLANDA KAMIL KL.VIIA
SAWKA ANNA KL.VIIA
II MIEJSCE
GRZESIAK PATRYCJA KL.VB
DZIEDZIC MATEUSZ KL.VIIB
KOŁODYNSKA AMELKA KL.VIA
RUCHAŁA OLA KL.VIB
III MIEJSCE
WOJTYŁA JULKA KL.VB
BOGDANOWICZ KORNELIA KL.VIB
MYĆKÓW OLIWIA KL.VIIB
SZYMKÓW MATYLDA KL.VB
WYRÓŻNIENIA
DROBNY JAKUB KL.IVB
KARKOCHA ŁUKASZ KL.VIIA
CHRONOWSKA PAULINA KL.VIIB
MICHALCZEWSKA JULIA KL.VIB
ROBAK OLIWIER KL.VIIB
CEBULA PATRYCJA KL.VB
LISTOWSKA OLA KL.IIIB
ZYGOŃ MALWINA KL.IIIC
KUBAS PAWEŁ KL.IVA
HABDAS JULIA KL.IVA
HYLA OLA KL.IVC
ROBAK LILIANA KL.IVB

KATEGORIA KLAS III-IV
I MIEJSCE
WIDACHA DOMINIKA KL.IVB
ZIMKOWSKA AMELIA KL.IIIC
KOLAN PATRYCJA KL.IVC
II MIEJSCE
BIELAWSKA ZUZIA KL.IIIB
MUŚ WIKTORIA KL.IIIB
ZŁOTY KINGA KL.IVC
III MIEJSCE
SZCZOTKA MARTYNA KL.IVB
PIEKARSKA ZOSIA KL.IVA
JAKUBISZYN ANTEK KL.IIIB

ZAWODY POWIATOWE W MINI PIŁCE NOŻNEJ
Nasi chłopcy kl. VI i młodsi zdobyli III miejsce.
Oto skład zwycięskiej drużyny:
1. Bas Kajetan
2. Piotr Otręba
3. Kacper Ogiński
4. Konrad Figura
5. Oliwier Lechowicz
6. Jakub Tomaszek
7. Robert Sperka
8. Mateusz Wójcik
9. Szymon Żak
10. Szymon Chowałko

GMINNE ROZGRYWKI W MINI PIŁCE NOŻNEJ
W kategorii dziewcząt kl. VI i młodsze – I miejsce – awans do rozgrywek powiatowych.
W kategorii chłopców kl.VI i młodszych – I miejsce – awans do rozgrywek powiatowych.
Składy drużyn:
Dziewczęta:
1. Aleksandra Ruchała
2. Anna Skotnicka
3. Daria Lechowicz
4. Kornelia Bogdanowicz
5. Amelia Rój
6. Julia Wojtyła
7. Patrycja Cebula
8. Milena Pudo
9. Weronika Kubas
10. Matylda Szymków
11. Maria Stefańska
Chłopcy:
1. Bas Kajetan
2. Piotr Otręba
3. Kacper Ogiński
4. Konrad Figura
5. Oliwier Lechowicz
6. Jakub Tomaszek
7. Robert Sperka
8. Mateusz Wójcik
9. Szymon Żak
10. Szymon Chowałko

 

 

LAUREACI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH W ETAPACH GMINNYCH

WOJEWÓDZKI KONKURS POLONISTYCZNY – etap gminny

I miejsce ALEKSANDRA STRZOP – KL. VII A
II miejsce ALICJA PATKOWSKA    – KL. VII B
Uczennice uzyskały kwalifikacje do etapu wojewódzkiego.

WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY – etap gminny

I miejsce DOMINIK BETLEJEWSK I – KL. VII B
III miejsce IGOR JAKUS                   – KL. VII B
IV miejsce OLIWIER ROBAK           – KL. VII B
V miejsce OLIWIA MYĆKÓW          – KL. VII B

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO – etap gminny

I miejsce ALICJA PATKOWSKA      – KL.VII B
II miejsce OLIWIA MYĆKÓW          – KL. VII B
III miejsce ANGELIKA PIEKARSKA – KL. VII B

 

                                                  GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!!!

 

Laureaci Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych – etap szkolny

WOJEWÓDZKI KONKURS POLONISTYCZNY

I miejsce ALEKSANDRA STRZOP KL. VII A
II miejsce ANGELIKA PIEKARSKA KL. VII B
III miejsce ALICJA PATKOWSKA KL. VII B
III miejsce OLIWIA MYĆKÓW KL. VII B
Uczniowie uzyskali kwalifikacje do etapu gminnego.

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

I miejsce ALICJA PATKOWSKA KL. VII B
II miejsce ANGELIKA PIEKARSKA KL.VII B
III miejsce OLIWIA MYĆKÓW KL. VII B
IV miejsce KACPER DZIEDZIC KL. VII B
V miejsce IGOR JAKUS KL. VII B
Uczniowie uzyskali kwalifikacje do etapu gminnego.

WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY

I miejsce ALICJA PATKOWSKA KL. VII B
II miejsce IGOR JAKUS KL. VII B
II miejsce PIOTR SYJUD KL. VII B
III miejsce ANGELIKA PIEKARSKA KL.VII B
III miejsce DOMINIK BETLEJEWSKI KL. VII B
IV miejsce OLIWIER ROBAK KL. VII B
V miejsce AMELIA KOŁODYŃSKA KL. VI A
V miejsce OLIWIA MYĆKÓW KL. VII B
Uczniowie uzyskali kwalifikacje do etapu gminnego.

WOJEWÓDZKI KONKURS HISTORYCZNY

I miejsce OLIWIER ROBAK KL. VII B  – uczeń uzyskał kwalifikacje do etapu gminnego.
II miejsce DOMINIK BETLEJEWSKI KL. VII B
III miejsce ANGELIKA PIEKARSKA KL. VII B

GRATULACJE!

 

Wyniki Szkolnego Konkursu Recytatorskiego klas I- III:

Kategoria klas I

I miejsce    ALEKSANDRA SZCZEPAŃSKA – KL. I
I miejsce    EMILIA DUDZIK – KL. I
I miejsce    JAKUB WYCZAŁKOWSK I- KL. I
I miejsce    ALEKSANDRA PODOBIŃSKA – KL. I

Kategoria klas II

I miejsce    BORYS WOLSKI – KL.II A
I miejsce    DOMINIKA ZIEMIANEK – KL. II B
I miejsce    JULIA KUCHARSKA – KL. II B
I miejsce    AMELIA ZIMKOWSKA – KL. II C
I miejsce    MAGDALENA BETLEJEWSKA – KL. II A
II miejsce   ALAN HASSAN – KL. II C

Kategoria klas III

I miejsce    PAULINA PIEKARSKA – KL. III B
I miejsce    ZOFIA PIEKARSKA – KL. III A
I miejsce    PATRYCJA KOLAN – KL. III C
I miejsce    STANISŁAW KUDZIA – KL. III B
II miejsce   WIKTORIA PŁACZEK – KL. III A
II miejsce   MARTYNA ROZBICKA – KL. III C

 

 

ROK SZKOLNY 2016/2017

Dnia 23 maja 2017 r. w Urzędzie Miasta i Gminy w Paczkowie odbyło się uroczyste rozdanie nagród dla uczniów, którzy osiągnęli w roku szkolnym 2016/2017 sukcesy w konkursach przedmiotowych i sportowych. Z rąk Burmistrza Gminy Paczków p. Artura Rolki nagrody otrzymało wielu naszych uczniów. W gronie wyróżnionych znaleźli się:

Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy – etap gminny
I miejsce          – Alicja Patkowska
I miejsce          – Angelika Piekarska

 Wojewódzki Konkurs Polonistyczny – etap gminny
I
miejsce          –  Aleksandra Strzop – udział w etapie wojewódzkim – tytuł finalisty

 Wojewódzki Konkurs Historyczny – etap gminny
II
miejsce        – Angelika Piekarska

 Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego – etap gminny
I
miejsce          – Alicja Patkowska
II
miejsce        – Angelika Piekarska

Wojewódzki Konkurs Matematyczny – etap gminny
I
miejsce          – Dominik Betlejewskiudział w etapie wojewódzkim – tytuł finalisty

Konkurs BRD – etap gminny
I
miejsce          – Oliwia Myćków, Emilia Nazarańska, Oliwier Robak, Mateusz Wąsiakudział w etapie powiatowym – III miejsce

PCK – Turniej „Człowiek i Środowisko” – etap rejonowy
I
miejsce          – Angelika Piekarskakwalifikacje do etapu okręgowego w Opolu
II miejsce        – Alicja Patkowska

PCK – „Wiedza o Czerwonym Krzyżu” – etap rejonowy
I
miejsce          – Natalia Rolka – kwalifikacje do etapu okręgowego w Opolu
II miejsce        – Mateusz Dziedzic
III
miejsce       – Paulina Chronowska

PCK – XX Rejonowe Zawody Pierwszej Pomocy – etap rejonowy
II
miejsce – Oliwia Myćków, Angelika Piekarska, Alicja Patkowska, Mateusz Wąsiak

Konkursy przedmiotowe – etap gminny

Wojewódzki Konkurs Języka angielskiego- etap gminny
I miejsce – Alicja Patkowska kl. VI b
III miejsce – Angelika Piekarska kl. VI b

Wojewódzki Konkurs Historyczny – etap gminny
II miejsce – Angelika Piekarska kl. VI b

Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy – etap gminny
I miejsce – Alicja Patkowska kl. VI b
III miejsce – Anna Sawka kl. VI a

Wojewódzki Konkurs Polonistyczny – etap gminny
I miejsce – Aleksandra Strzop – kl. VI a
Uczennica uzyskała kwalifikację do etapu wojewódzkiego i zdobyła tytuł finalisty – etap wojewódzki

Wojewódzki Konkurs Matematyczny – etap gminny
I miejsce – Dominik Betlejewski kl. VI b – Uczeń uzyskał kwalifikację do etapu wojewódzkiego i zdobył tytuł finalisty – etap wojewódzki
III miejsce – Piotr Syjud kl. VI b

Konkursy przedmiotowe – etap szkolny

Wojewódzki Konkurs Polonistyczny – etap szkolny
I miejsce – Angelika Piekarska kl. VI b
II miejsce – Aleksandra Strzop kl. VI a kwalifikacja do etapu gminnego
III miejsce – Alicja Patkowska kl. VI b

Wojewódzki Konkurs Matematyczny – etap szkolny
I miejsce – Dominik Betlejewski kl. VI b
II miejsce – Piotr Syjud kl. VI b,
I miejsce – Igor Jakus kl. VI b
III miejsce – Alicja Patkowska kl. VI b,
III miejsce – Angelika Piekarska kl. VI b,
III miejsce – Anna Sawka kl. VI a
Wszyscy uczniowie uzyskali kwalifikację do etapu gminnego

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego – etap szkolny
I miejsce – Alicja Patkowska kl. VI b
II miejsce – Angelika Piekarska kl. VI b
Uczennice uzyskały kwalifikację do etapu gminnego
III miejsce – Kacper Breś kl. VI b.

Wojewódzki Konkurs Historyczny – etap szkolny
I miejsce – Patryk Dziasek kl. VI b
II miejsce – Angelika Piekarska kl. VI b
Uczniowie zakwalifikowali się do etapu gminnego.
III miejsce – Igor Jakus kl. VI b

Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy – etap szkolny
I miejsce – Angelika Piekarska VI b
II miejsce – Alicja Patkowska V b
II miejsce – Aleksandra Strzop VI a
II miejsce – Emilia Nazarańska kl. VI b
III miejsce – Dawid Braszka V b
III miejsce – Oliwia Myćków VI b
IV miejsce – Kamil Molanda VI a
Wszyscy uczniowie zakwalifikowali się do etapu gminnego.

Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej „ŻAK 2017” – etap szkolny
I miejsce – Kornelia Bogdanowicz kl. V b
II miejsce – Julita Gołąb kl. V b
III miejsce – Julia Michalczewska kl. V b
Wszyscy uczniowie zdobyli kwalifikację do etapu rejonowego

Szkolny Konkurs Różańcowy
I miejsce – Angelika Piekarska kl. VI b
II miejsce – Anna Sawka kl. VI a

Szkolny Konkurs Wiedzy o Patronie Szkoły
I miejsce – Emilia Nazarańska kl. VI b
II miejsce – Lena Szaleniec kl. IV b
II miejsce – Angelika Piekarska kl. VI b
II miejsce – Oliwier Robak kl. VI b
II miejsce – Natalia Rolka kl. VI b
III miejsce – Zuzanna Głowacka kl. VI b
III miejsce – Oliwia Myćków kl. VI b

Konkurs PCK – „Bezpieczna Droga do szkoły”- etap szkolny
I miejsce – Angelika Piekarska kl. VI b
II miejsce – Dawid Popiłka kl. VI b
III miejsce – Mateusz Dziedzic kl. VI b
III miejsce – Mateusz Wąsiak kl. VI b

Konkurs PCK – „Bezpieczna Droga do szkoły”- etap rejonowy
I miejsce – Angelika Piekarska kl. VI b
II miejsce – Dawid Popiłka kl. VI b
V miejsce – Mateusz Dziedzic kl. VI b

Konkurs plastyczny – „Bezpiecznie do szkoły”
I miejsce – Maciej Zarzeczny kl. II c
II miejsce – Błażej Kargol kl. III a
III miejsce – Maja Bielawska kl. II c
Wyróżnienie;
Kamil Trawiński kl. III a

Szkolny Konkurs Plastyczny „Bohaterom Westerplatte”

Kategoria klas I – III
I miejsce – Jakub Wyczałkowski kl. I
II miejsce – Jakub Błaszczyszyn kl. III a
II miejsce – Jakub Gołąb kl. III b
II miejsce – Dominika Widacha kl. III b
III miejsce – Aleksandra Hyla – kl. III c
III miejsce – Wiktoria Płaczek kl. III a
III miejsce – Aleksander Mazur kl. II a

Kategoria klas IV – VI
I miejsce – Anna Sawka kl. VI a
II miejsce – Maria Stefańska kl. IV b
II miejsce – Dawid Popiłka kl. VI b
II miejsce – Maciej Oleszko kl. IV b
III miejsce – Weronika Stajuda kl. VI b
III miejsce – Patryk Dziasek kl. VI b
III miejsce – Sebastian Blicharski kl. VI a

Szkolny Konkurs Matematyczny – Mistrz tabliczki mnożenia”
I miejsce – Michał Lelek kl. IV a
II miejsce – Maksymilian Tokarski – kl. IV a
III miejsce – Maria Stefańska kl. IV b

KLASY I – III
SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY KLAS III
I miejsce STANISŁAW KUDZIA- kl. III B
II miejsce FRANCISZEK KAZIMIERZ- kl. III C
III miejsce JULIA PIKUL- kl. III B
III miejsce MARCEL MAZUR- kl. III C

SZKOLNY KONKURS KATECHETYCZNY
MISTRZ MAŁEGO KATECHIZMU- WIKTORIA PŁACZEK kl. III A (zdobywczyni 100% punktów)
I miejsce WIKTORIA PŁACZEK- kl. III A
II miejsce JAKUB BŁASZCZYSZYN- kl. III A
II miejsce NIKOLA KUCHARZEWSKA- kl. III A
II miejsce STANISŁAW KUDZIA- kl. III B
III miejsce OLA POŻAROWSZCZYK- kl. III C
WYRÓŻNIENIA:
BŁAŻEJ KARGOL – III A, BARTOSZ PALUCH – III B, ANNA SKOTNICKA – III B, ALEKSANDRA HYL A- III C, AGATA MAŁCZA K – III C, SZCZEPAN HABICIAK – III A, IZABELA JĘDROCHA – III A, MARTYNA ROZBICKA -III C

XXXVIII GMINNE IGRZYSKA SPORTOWE DZIECI I MŁODZIEŻY
KUCHARSKA JULIA – kl. II B- I miejsce – rzut piłką lekarską 1 kg dziewcząt klas I- II
LELEK KAROLINA – kl. II B – skok w dal dziewcząt klas I- II
LELEK KAROLINA – kl. II B – bieg na 40 metrów
ZIEMIANEK WIKTOR – kl. II B – II miejsce – skok w dal z miejsca chłopców klas I- II
ZIEMIANEK WIKTOR – kl. II B – III miejsce – rzut piłką lekarską 1 kg chłopców klas I- II
LELEK KAROLINA – kl. II B – III miejsce – rzut piłką lekarską 1 kg dziewcząt klas I- II
KLEMENTOWSKI WIKTOR – kl. II B- III miejsce – bieg na 40 m chłopców klas I- II

KLASY IV- VI
XIV SZKOLNY KONKURS GEOGRAFICZNY „POLSKA- EUROPA”
I miejsce OLIWIA MYĆKÓW KL. VI B
I miejsce ANGELIKA PIEKARSKA KL. VI B
II miejsce ALICJA PATKOWSKA KL. VI B
III miejsce WERONIKA STAJUDA KL. VI B

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „BARWY OJCZYZNY”
I miejsce ANNA SAWKA KL. VI A
I miejsce MARIA STEFAŃSKA KL.IV B
I miejsce JULITA GOŁAB KL. V B
II miejsce KAMIL MOLANDA KL. VI A
II miejsce SEBASTIAN BLICHARSKI KL. VI A
II miejsce OLIWIER ROBAK KL. VI B
III miejsce JAKUB TOMASZEK KL. V A
III miejsce JULIA HŁAWNIAK KL. V A
III miejsce PATRYK PODOBIŃSKI KL. V B
III miejsce NATALIA GÓRSKA KL. V A

Konkurs na stroik bożonarodzeniowy

Klasy III:
I miejsce – Kamil Trawiński kl. III a
I miejsce – Emilia Małczak kl. III a
II miejsce – Martyna Paliwoda kl. III c
II miejsce – Julia Habdas kl. III a
III miejsce – Martyna Szczotka kl. III b
III miejsce – Izabella Jędrocha kl. III a
Wyróżnienie:
Aleksandra Hyla kl. III c, Agata Małczak Kl. III c, Wiktoria Bugno kl. III c, Gabriela Kalka kl. III c, Liliana Robak kl. III b, Jakub Drobny kl. III a

Klasy IV – VI:
I miejsce – Dawid Popiłka kl. VI b
I miejsce – Oliwier Robak kl. VI b
II miejsce – Anna Sawka kl. VI a
II miejsce – Mateusz Dziedzic kl. VI b
III miejsce – Kornelia Bogdanowicz kl. V b
III miejsce Oliwia Myćków kl. VI b
III miejsce – Maria Stefańska kl. IV b
Wyróżnienia;
Oskar Janusz kl. IV a, Viviana Patyna kl. IV a, Julia Wojtyła kl. IV b, Dawid Braszka kl. V b, Patrycja Cebula kl. IV b, Mateusz Wójcik kl. V b, Sandra Zając kl. VI a, Amelia Kołodyńska kl. V a, Matylda Szymków kl. IV b.

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli również w konkursach:
Ogólnopolski Konkurs „Baśnie naturalnie”
XXXIII Międzynarodowy Konkurs Literacki Twórczości Dzieci i Młodzieży im. Wandy Chotomskiej
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW

 

 

 

 

 

 

ROK SZKOLNY 2015/2016

Konkursy przedmiotowe – etap gminny

Wojewódzki Konkurs Języka angielskiego- etap gminny
I miejsce – Alicja Patkowska kl. V b
III miejsce – Patryk Olszewski kl. VI b

Wojewódzki Konkurs Historyczny – etap gminny
II miejsce – Oriana Gancarska kl. VI b
II miejsce – Angelika Piekarska kl. V b
III miejsce – Gabriel Skrzypczak kl. VI b

Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy – etap gminny
I miejsce – Patryk Olszewski kl. VI b
II miejsce – Alicja Patkowska kl. V b
III miejsce – Mikołaj Sierszeń kl. VI a
III miejsce – Kacper Soszek kl. VI b

Wojewódzki Konkurs Polonistyczny – etap gminny
I miejsce – Aleksandra Strzop – kl. V a
II miejsce – Oriana Gancarska kl. VI b
III miejsce – Angelika Piekarska kl. V b

Konkursy przedmiotowe – etap gminny

Wojewódzki Konkurs Polonistyczny – etap szkolny
I miejsce – Dawid Janik VI a
II miejsce – Gabriela Kubka kl. VI b
III miejsce – Angelika Piekarska kl. V b
IV miejsce – Oriana Gancarska kl. VI b
V miejsce – Anna Sawka kl. V a
V miejsce – Aleksandra Strzop kl. V a
Uczniowie zakwalifikowali się do etapu gminnego.

Wojewódzki Konkurs Matematyczny – etap szkolny
I miejsce – Alicja Patkowska kl. V b – kwalifikacja do etapu gminnego
II miejsce – Mikołaj Sierszeń kl. VI a – kwalifikacja do etapu gminnego
III miejsce – Gabriela Kubka kl. VI b
III miejsce – Kacper Dziedzic kl. V b

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego etap szkolny
I miejsce – Alicja Patkowska kl. V b
II miejsce – Angelika Piekarska kl. V b
III miejsce – Igor Jakus kl. V b
IV miejsce – Kacper Breś kl. V b
IV miejsce – Oliwia Myćków kl. V b
IV miejsce – Patryk Olszewski kl. VI b
Uczniowie zakwalifikowali się do etapu gminnego.

Wojewódzki Konkurs Historyczny – etap szkolny
I miejsce – Oriana Gancarska kl. VI b
I miejsce – Angelika Piekarska kl. V b
II miejsce – Gabriel Skrzypczak kl. VI b
III miejsce – Mikołaj Sierszeń kl. VI a
IV miejsce – Igor Jakus kl. V b
Uczniowie zakwalifikowali się do etapu gminnego.

Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy – etap szkolny
I miejsce – Angelika Piekarska V b
I miejsce – Emilia Piekarska V b
I miejsce – Oliwia Myćków V b
II miejsce – Alicja Patkowska V b
II miejsce – Mikołaj Sierszeń VI a
III miejsce – Anna Sawka V a
III miejsce – Aleksandra Strzop V a
III miejsce – Igor Jakus V b
IV miejsce – Patryk Olszewski VI b
IV miejsce – Gabriel Skrzypczak VI b
IV miejsce – Klaudia Braszka VI b
IV miejsce – Dawid Popiłka V b
V miejsce – Kacper Soszek VI b
V miejsce – Oliwia Bugno VI b
V miejsce – Mateusz Wąsiak V b
V miejsce – Patryk Miłkowski VI a
Uczniowie zakwalifikowali się do etapu gminnego.

Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej „ŻAK 2016” – etap szkolny
I miejsce – Piotr Syjud kl. V b – kwalifikacja do etapu rejonowego
II miejsce – Oriana Gancarska kl. VI b
III miejsce – Patryk Olszewski kl. VI b
III miejsce – Gabriel Skrzypczak kl. VI b

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW